METALOPLASTYKA

Krzesła, Taborety, Hokery, Półki na ścianę, Kwietniki itd.

Kwietniki

 Dziś domowa dżungla jest na wagę złota! Rośliny pomagają odpocząć i zrelaksować się. Dlatego warto mieć chociaż kilka z nich. Nowoczesne kwietniki do salonu pomogą je pięknie wyeksponować i zapewnią im odpowiedni rozwój. Zobaczcie modele wiszące i stojące, które wybrałyśmy z ogromnej oferty producentów.           

Nowoczesne kwietniki do salonu mają przeróżne formy, kolory, materiały i rozmiary. Dziś nie ustawiamy ich wyłącznie na parapecie, ale umieszczając w nich różnorodne rośliny, mniejsze i większe, eksponujemy na podłodze oraz zawieszamy przy oknie. Kwietniki do salonu same w sobie potrafią być piękną ozdobą mieszkania. Zobaczcie wybrane modele stojące i wiszące, które pasują do różnorodnych aranżacji domu.  

Wiszące, nowoczesne kwietniki do salonu Nowoczesne kwietniki do domu można kupić nie tylko w wersji stojącej. Wiszące modele wybieramy coraz częściej, ponieważ są fajnym sposobem na dekorację ścian oraz okien bez zasłon i firan. Dotyczy to nie tylko mieszkań loftowych, ale każdej przestrzeni, która docenia naturalne piękno roślin. Po wiszące kwietniki do salonu sięgają też właściciele małych mieszkań. To rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w domu. Jaki nowoczesny kwietnik do salonu w wersji wiszącej warto wybrać? Wnętrza można ozdobić plecionymi modelami znanymi z PRL-u, które dziś powracają do wnętrzarskich trendów. Są też szklane, metalowe, drewniane kwietniki do salonu, do których można włożyć nie tylko jedną, ale kilka roślin o dużych rozmiarach. Doskonałym rozwiązaniem są podwójne lub potrójne nowoczesne kwietniki do salonu, które można kupić w komplecie z karniszem. Zazwyczaj ich stelaż wykonany jest ze stali czarnej i złotej, a doniczki wiszące na regulowanych sznurkach - z białej melaminy. Takie nowoczesne kwietniki do salonu mają możliwość regulacji rozmieszczenia doniczek względem siebie. W komplecie znajdują się akcesoria do montażu w oknie, na suficie lub na ścianie. Wraz z odpowiednio dobranymi roślinami zapewniają piękny efekt dekoracyjny.